Firma PROSPECTOR SP. Z O.O. powstała w 1993 roku. Dynamiczny rozwój, wieloletnie doświadczenie oraz bardzo wysoka jakość oferowanych produktów sprawiły, że została jednym z wiodących producentów i dystrybutorów peruk. Jesteśmy strategicznymi dostawcami wielu sklepów medycznych, szpitali, fundacji amazonek, salonów fryzjerskich na terenie całego kraju. Obsługujemy również klientów indywidualnych (podpisana umowa na realizację zaopatrzenia w środki pomocnicze z Narodowym Funduszem Zdrowia). Naszym Klientom proponujemy profesjonalną obsługę, służymy fachową poradą oraz dbamy o to, aby każdy czuł się swobodnie i komfortowo podczas przymierzania modeli i dokonywania zakupu. Firma Prospector posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli peruk. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie własnych kolekcji pod nazwą BELLA PARTI oraz NEW HAIR EFFECT, a także naszej trzeciej kolekcji sygnowanej niemiecką marką CAMAFLEX. Są to peruki przeznaczone dla kobiet w każdym wieku, o szerokiej gamie kolorystycznej, ciekawym wzornictwie, które świetnie sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie. Aby urozmaicić naszą ofertę naszym klientom proponujemy wybrane modele peruk niemieckiej marki NORIKO oraz FRANCO FERRETTI.

Śledząc panujące trendy w stylizacji fryzur oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób, dla których estetyczny wygląd i dobre samopoczucie są istotną wartością bez względu na okoliczność proponujemy naszą top kolekcje SENTOO oraz specjalistyczną kolekcję PRIVATE ISSUE .

Dla Panów oferujemy oraz najwyższej jakości peruki i toupety CYBERHAIR . Bogate wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna i najwyższa jakość naszych produktów sprawiają, że każdy znajdzie swój wymarzony model. Wszystkie peruki z naszej oferty posiadają certyfikat produktu medycznego i są wpisane do Rejestru Wyrobów Medycznych oraz są oznaczone znakiem CE.

Naszą ideą jest pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Pragniemy zarażać innych wolą walki i dążeniem do coraz lepszego jutra. Oferujemy kompleksowy asortyment, tj. peruki, środki do ich pielęgnacji oraz turbany, który zadowoli każdego Klienta bez względu na wiek, potrzeby i osobiste upodobania. Uzupełnieniem naszej oferty są ogólnodostępne peruki i systemy uzupełniania włosów firmy SLEEK.
Nowoczesność, zaawansowana technologia produkcji, prostota w użyciu i maksymalny stosunek ceny do jakości sprawiają o szerokim sukcesie produktów firmy SLEEK.

Drugim profilem naszej działalności jest sprzedaż główek treningowych, sprzętu i artykułów fryzjerskich.

Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt modeli główek o różnorodnej długości i kolorystyce włosa, przeznaczonych dla adeptów fryzjerstwa, salonów, szkół fryzjerskich oraz centrów szkoleniowych. Wszystkie główki znajdujące się w naszej ofercie są wykonane w 100% z włosów naturalnych, dzięki czemu nadają się do wykonywania wszystkich zabiegów fryzjerskich. Z powodzeniem główki te sprawdzają się od wielu lat na egzaminach czeladniczych i mistrzowskich, szkoleniach, mistrzostwach, pokazach i konkursach, towarzyszyły również polskim fryzjerom na arenie międzynarodowej podczas konkursów i mistrzostw. Ponadto jesteśmy głównym dystrybutorem główek treningowych renomowanej niemieckiej firmy L’IMAGE. Główki te posiadają atest OMC, dzięki czemu można je używać we wszystkich międzynarodowych i krajowych mistrzostwach na manekinach.

Wykorzystując nasze doświadczenie w pracy ze szkołami wiemy z jakimi wątpliwościami i problemami, dotyczącymi wyboru odpowiednich produktów, borykają się każdego roku uczniowie i słuchacze szkół fryzjerskich. Zdobycie odpowiedniego sprzętu, akcesoriów, czy wyposażenia to trudne i czasochłonne zadanie. Zachęcamy do zapoznania się z nowa linią produktów SCHOOL LINE przeznaczonych dla uczniów i nauczycieli szkół fryzjerskich. Program School Line przygotował już listę produktów według wymagań programu nauczania. Cała linia produktów jest testowana przez edukatorów, którzy na co dzień pracują z uczniami. Akcesoria są także sprawdzane przez wybrane szkoły, tak by sami uczniowie mieli wpływ na wybór produktu, jego wygląd i funkcjonalność. Organizujemy również pokazy, konkursy oraz szkolenia dla nauczycieli zawodu zgodnie z wymogami Unii Europejskiej prowadzone przez edukatorów z certyfikatem Masters Of Internatrional School for Hairdressers.

W swojej działalności zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem i zaopatrzeniem salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych na terenie całego kraju, zapewniając całkowite ich wyposażenie. W naszej ofercie znajdziesz wszystko: fotele, hokery, meble oraz myjnie fryzjerskie, akcesoria fryzjerskie tj. nożyczki, szczotki, grzebienie, wałki, pelerynki, itd. Ponadto posiadamy bogatą ofertę produktów elektrycznych wspomagających Twoje usługi m.in.: suszarki, lokówki, prostownice, maszynki fryzjerskie. Oferujemy profesjonalne akcesoria oraz artykuły fryzjerskie takich marek jak: Babyliss, Panasonic, Grundig, Valera, Sanshin, Deogra, Hair Force, Comair, Olivia Garden, Nikoshi, Kansai oraz kosmetyki firmy Alcina, Alpecin oraz Plantur 39.

Firma Prospector to zgrany zespół specjalistów skupionych wokół branży perukarskiej, fryzjerskiej, i kosmetycznej.
Nie eksperymentujemy na klientach, dostarczamy im tylko sprawdzone produkty zaufanych marek.
Kompleksowość obsługi jest naszym standardem.

Zapraszamy do współpracy.